O mnie

Pomogę Ci pozbyć się trądziku, a później blizn i przebarwień. Poprawię strukturę Twojej skóry i zminimalizuję skutki jej starzenia się.

Zaopiekuję się skórą wrażliwą, zwalczę suchość i ściągnięcie Twojej skóry. Nauczę Cię, jak poprawnie dbać o skórę i cieszyć się jej wyjątkową kondycją na długo. Lalelei to bezpieczna przestrzeń dla każdego, kto chce pozbyć się problemów skóry twarzy, szyi i dekoltu. Lalelei jest również miejscem, gdzie zadbasz o swoje stopy w profesjonalny sposób oraz zwalczysz problemy skóry i paznokci Twoich stóp.

A ja nazywam się Katarzyna Pełtak. Jestem kosmetologiem i podologiem. Od lat zmagam się z problematyczną cerą, przez co nie tylko jestem w stanie zadbać o Twoją skórę, ale także dać Ci zrozumienie, akceptację i całą moc wsparcia, bo wyleczenie Twojej skóry to proces, a każda „porażka” w trakcie terapii jest jego normalną częścią.

Jestem dumna i strasznie się cieszę, że spotykam się tu z Wami, bo gabinet Lalelei to miejsce, w którym otaczam Was profesjonalną opieką kosmetologiczną i podologiczną, przy czym jest to opieka magiczna, bo na każdego z Was patrzę holistycznie, szukając przyczyny zmian skórnych i wkładając w to ogrom ciepła, którego mam tyle, że mogłabym rozdawać.

Jak zostałam kosmetologiem i podologiem?

Zaczęło się od kosmetologii, którą pokochałam zupełnie przypadkiem. Po skończeniu liceum, planowałam zostać stomatologiem. Niestety (a teraz już wiem, że stety) nie udało mi się dostać na stomatologię, a żeby nie tracić roku, postanowiłam wybrać się na studia „zastępcze” i padło na kosmetologię na, wtedy najlepszej uczelni kosmetologicznej w Polsce (Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie), gdzie byłam wielokrotnie wyróżniana stypendiami naukowymi za najlepsze wyniki w nauce.

W między czasie przygotowywałam się na WUMie do poprawy matury, żeby później złożyć dokumenty na stomatologię raz jeszcze. Maturę poprawiłam, ale moje dokumenty nigdy ponownie na uczelnię medyczną nie trafiły.

W trakcie studiów pracowałam dorywczo najpierw jako dermokonsultantka, co dało mi możliwość wnikliwego poznania chemii kosmetycznej, a później już jako kosmetolog w warszawskich gabinetach. Po studiach licencjackich wyjechałam do Nowego Jorku, gdzie również pracowałam jako kosmetolog, gdzie miałam okazję zdobywać wiedzę i doświadczenie pracując z osobami o innej cerze czy kolorze skóry. Po kilku miesiącach w USA wróciłam, żeby kontynuować swoją edukację i od 2016 roku jestem szczęśliwym magistrem kosmetologii.

Oblicze podologa również pojawiło się na WSZKIPZie, gdzie zaglądałam podpatrzyć pracę koleżanek na specjalizacji „podologia”, sama jeszcze wtedy nie będąc pewną, czy chce się tym zajmować. Dojrzałam do tej decyzji po skończeniu studiów magisterskich i wtedy też rozpoczęłam liczne kursy i właśnie dzięki nim rozwinęłam się w tym kierunku.

Po podwójnej przerwie macierzyńskiej, silna merytorycznie postanowiłam spełnić swoje marzenie i otworzyć własny gabinet. Nie zależało mi na czymś wielkiego formatu. Wręcz przeciwnie - chciałam i stworzyłam miejsce, w którym traktuje Cię indywidualnie - czy to podczas spotkania na kawie, czy przy konsultacji i tworzeniu beauty planu czy też podczas zabiegu kosmetologicznego, czy podologicznego.

W moim gabinecie będziesz czuł/czuła się swobodnie i bezpiecznie. Nie spotykam się z Tobą, żeby Cię oceniać i prawić wywody. Chce wspierać Cię w całym procesie przemiany Twojej skóry i dać Ci wiarę, że możesz cieszyć się piękną i zdrową skórą.

Razem zadbajmy o twoje zdrowie i piękno!